Sesja coachingowa z Dianą Pakulską - Okraska, do każdej podpisanej umowy » Wirtualne biuro Warszawa Śródmieście, abonament od 30 zł - MLOKAL E-biuro
16376
post-template-default,single,single-post,postid-16376,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-7.7,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

Sesja coachingowa z Dianą Pakulską – Okraska, do każdej podpisanej umowy

07 paź Sesja coachingowa z Dianą Pakulską – Okraska, do każdej podpisanej umowy

Niesamowita promocja 🔥
Podpisz umowę z Mlokal i zyskaj biznesową sesję coachingową w prezencie 😊💼
W Październiku mamy dla Was ogromną niespodziankę! Sesja coachingowa z Dianą Pakulską – Okraska, do każdej podpisanej umowy.
Kim jest Diana Pakulska – Okraska i dlaczego warto skorzystać z jej wsparcia?
➡️To prawdziwa kobieta sukcesu. Jest Inżynierem, Dyrektor ds. Kluczowych Klientów, Project Managerem, właścicielką kilku firm oraz Certyfikowanym Trenerem, Mentorem.
Dodatkowo jest prowadzącą kanał na YT, jest członkiem Lady Business Club i członkiem WiREP. W październiku 2018 r. otrzymała nagrodę Lady Business Award 2018 r., a w 2019 r. nominację w TOP WOMEN in Real Estate w kategoriach: Architecture & Design i Innovation & Technology.
Jest również Coachem szkoły CC Innovation; absolwentem Akademii Trenera Kamili Rowińskiej i Akademii Mentorów Ewy Czertak. Posługuję się metodyką Structogramu po Akademii Kingi Klejment.
➡️Diana skupia się w swojej pracy na zarządzaniu ludźmi przez mentoring i pomaganie w realizacji ich celów zawodowych, po to, aby uzyskiwali jak najlepszą efektywność pracy i dużą skuteczność.
Nie przegap tej wyjątkowej okazji! I rozpocznij nowy rozdział swojej firmy z bezcenną wiedzą od praktyka biznesu.
Zapraszamy do kontaktu


Facebook